Niedziela, 18 sierpnia 2019. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

"Moja zakładka książkowa", czyli konkurs plastyczny w szkole

2017-02-10 13:09:34 (ost. akt: 2017-02-10 13:26:07)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

W Zespole Szkół w Płoskini rozstrzygnięto konkurs plastyczny zorganizowany przez bibliotekę szkolną pt. "Moja zakładka książkowa" dla klas 0 - III SP. Zadaniem uczestników było wykonanie zakładki do książki w dowolnej technice plastycznej.

Jury konkursu w składzie: Elżbieta Sobolewska, Elżbieta Biedunkiewicz i Ewa Matwiejczuk wyłoniło laureatów w trzech kategoriach: oddział przedszkolny 3 i 4-latków, oddział przedszkolny 5 i 6-latków i klasy I-III SP.

W kategorii najmłodszych przedszkolaków I miejsce zdobyła zakładka AMELII SORKOWICZ, II miejsce praca KORNELA SZWANKI, zaś III miejsce - zakładka KLAUDII BOBKO. Wyróżnienia przyznano dla PATRYKA RYNKIEWICZA i OLIWIERA MARKISZA.

Wśród 5 i 6-latków laureatami zostali: I miejsce - SZYMON BYCZKO, II miejsce - MICHAŁ WILGA, III miejsce - NIKOLA SOĆKO, wyróżniono KACPRA RYNKIEWICZA.

W najstarszej kategorii wiekowej (I-III SP) komisja nagrodziła prace: HUBERTA DŹWINIELA (I miejsce), HUBERTA DUDY (II miejsce) i HANI RYNKIEWICZ (III miejsce). Wyróżnienia zdobyli: ROKSANA ISKRA, WERONIKA KOŚCIUK, MAJA BYCZKO, WERONIKA JACKOWSKA I ZUZANNA BUCZYŃSKA.

Wszyscy laureaci otrzymali nagrody i dyplomy, zaś pozostali wszyscy uczestnicy konkursu pamiątkowe dyplomy. Konkurs zorganizował Tomasz Maciejewski.
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages