Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Ponownie z medalami w finale wojewódzkim

2016-06-02 09:03:42 (ost. akt: 2016-06-02 09:27:36)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

W Elblągu w hali sportowej Gimnazjum Nr 9 odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego w unihokeju szkół Gimnazjalnych.

Do finału zakwalifikowało się 7 drużyn: Gimnazjum Orzysz, Gimnazjum Żabi Róg, Gimnazjum Gronowo Elbląskie, Gimnazjum z Pasłęka, Gimnazjum Dobry, Gimnazjum z Płoskini oraz Gimnazjum nr 1 z Braniewa.

Czas gry: 1 x 12 minut, o 5m, o 3m i o 1m 1 x 15minut

Uczennice z Zespołu Szkół w Płoskini uplasowały się w pierwszej trójce. Team z Płoskini uległ jedynie zespołom z Żabiego Rogu i Orzysza. Rywalizację o 3 miejsce rozstrzygnęły rzuty karne. Wielce optymistyczny jest fakt, iż w drużynie gimnazjum zadebiutowały uczennice z klasy VI szkoły podstawowej co rokuje to na przyszłość solidną reprezentację gimnazjalistek.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Gimnazjum z Orzysza
II miejsce - Gimnazjum z Żabiego Rogu
III miejsce - Gimnazjum z Płoskini

Skład Płoskini: Wiktoria Targońska (III Gim.), Urszula Polonis ( II Gim.), Paulina Pawlikowska (III Gim.), Weronika Kiejdo (III Gim.), Karolina Kuchta (III Gim.), Alicja Błaszk (III Gim.), Ilona Grabowiecka ( VI SP), Natalia Moskiewicz ( VI SP), Anita Karpińska (VI SP), Ewelina Brycka (III Gim.), Izabela Wojciukiewicz ( I Gim.)

Również w Elblągu w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 12 odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego w unihokeju Szkół Podstawowych.

Tutaj do o finału zakwalifikowało się 6 drużyn : SP Orzysz, SP Żabi Róg, SP Płoskinia, SP Godkowo, SP Gronowo Górne, SP Zielonka Pasłęcka.

Uczennice Szkoły podstawowej również wywalczyły brązowe medale województwa warmińsko-mazurskiego w unihokeju. Mecz który w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem 1:1 musiały rozstrzygnąć rzuty karne. Dzięki znakomitej obronie w bramce najmłodszej w drużynie bramkarki Aleksandry Hrybek (II SP) oraz skutecznym strzałom dziewczynek z pola lepsze okazały się zawodniczki z Płoskini wygrywając ostatecznie 3:1.

I miejsce – Orzysz
II miejsce – Żabi Róg
III miejsce – Płoskinia

Skład: Aleksandra Hrybek (II SP), Natalia Moskiewicz (VI SP), Anita Karpińska (VI SP), Izabela Cichocka (VI SP), Ilona Grabowiecka(VI SP), Aleksandra Kowalewska(VI SP), Wiktoria Biesiekierska (V SP), Dominika Lombarska ( V SP), Kinga Zambrzycka (V SP), Aleksandra Byczko (IV SP), Martyna Rycko (III SP), Zuzanna Buczyńska i Jagoda Greń również z II SP.

W tym samym czasie rywalizowały również zespoły męskie – niestety zarówno chłopcy z gimnazjum jak i ze szkoły podstawowej zajęli 4 miejsca. Smutek chłopców ze Szkoły Podstawowej nieco zelżał po występie trzech zawodników z Płoskini w Klubowym Zespole PAGED Nolet Żabi Róg na Finałach Mistrzostw Polski Młodzików które odbyły się 07-08.05.2016r. w Łochowie pod Warszawą. Zespół z Żabiego Rogu zdobył tam brązowy medal Mistrzostw Polski i nie wątpliwie chłopcy z Płoskini przyczynili się znacznie do tego sukcesu.
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages