Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Zacięcie walczyli o puchar starosty

2015-05-04 13:32:43 (ost. akt: 2015-05-04 13:54:03)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatorów

Do Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej Mieszanej o Puchar Starosty Braniewskiego Leszka Dziąga „PŁOSKINIAK CUP VOLLEYBALL 2015” zaproszono 6 amatorskich drużyn z powiatu Braniewskiego: Orły Płoskinia; KNB Płoskinia; Nadleśnictwo Zaporowo; Lipowina; Bykoland Pieniężno oraz ZSZ Braniewo.

Zespoły rozdzielone zostały na dwie grupy po 3 zespoły. Grupa A – Lipowina, Bykoland, Zaporowo ; Grupa B – Orły Płoskinia, KNB Płoskinia, ZSZ Braniewo. Sędzią głównym Turnieju był Zenon Kuk.

O godzinie 9.10 odbyła się krótka odprawa organizatora z kapitanami drużyn, na której ustalono kolejność spotkań, po czym nastąpiło uroczyste rozpoczęcie turnieju. W uroczystym otwarciu Turnieju uczestniczyli: starosta Leszek Dziąg, dyrektor ZS Płoskinia Ewa Murawska, przewodnicząca rady gminy Płoskinia Elżbieta Sobolewska.

Mimo założenia, iż miał to być turniej amatorski, drużyny pokazały wyskoki poziom umiejętności siatkarskich. Mecze były zacięte i pełne emocji. W miarę upływu czasu, coraz bardziej kształtowała się tabela wyników i po niespełna 6 godzinach drużyny odebrały swoje trofea. Zwycięzcami tegorocznego turnieju zostali ponownie zawodnicy z Pieniężna, na kolejnych miejscach uplasowały się zespoły z Lipowiny, KNB Płoskinia.

Uroczystej koronacji dokonał starosta Leszek Dziąg przy asyście młodzieży z Zespołu Szkół w Płoskini. W trakcie trwania turnieju można było posilić się wiosenną kanapką, ciastem popijając kawką lub herbatką przygotowaną przez Samorząd Uczniowski w Płoskini.

Głównym organizatorem „PŁOSKINIAK CUP VOLLEYBALL 2015” był Marek Rarok nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Płoskini. Puchary zostały ufundowane przez Starostę Braniewskiego pana Leszka Dziąga.Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: Bykoland Pieniężno
II miejsce: Lipowina
III miejsce: KNB Płoskinia
IV miejsce: ZSZ Braniewo
V miejsce: Orły Płoskinia
VI miejsce: Nadleśnictwo ZaporowoSkład Bykoland Pieniężno:
Kochanowski Krzysztof; Kaczmarczyk Paweł; Byk Jan; Byk Monika; Gutowski Paweł; Lachowicz Aneta; Laszuk Bartek


Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages