Piątek, 19 kwietnia 2019. Imieniny Alfa, Leonii, Tytusa

Giełda Ozdób Wielkanocnych

2014-04-28 14:04:15 (ost. akt: 2014-04-28 14:14:40)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

W Zespole Szkół w Płoskini zakończyła się coroczna Giełda Ozdób Wielkanocnych. Komisja konkursowa w składzie: uczennice Wiktoria Targońska, Alicja Błaszk i pedagog szkolny Anna Maciejewska podliczyła kwotę uzyskaną ze sprzedaży stroików. Dochód wyniósł 1166,42 zł.

Zebrana kwota została wpłacona na konto rodziców naszych uczniów: Anity i Kamila Kozikowskich , którzy ucierpieli w pożarze w dniu 17.02.2014 r. w Wysokiej Braniewskiej.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania giełdy, w szczególności: Beacie Grzegórskiej - to dzięki Jej talentowi i dobremu sercu uzyskaliśmy połowę kwoty ze sprzedaży; Rodzicom - dzięki którym dzieci z oddziału przedszkolnego i z klas I-III SP przyniosły tak piękne stroiki i ozdoby wielkanocne ,że jury nie potrafiło wyłonić zwycięzców w tej kategorii wiekowej, więc wyróżniono wszystkich biorących udział; Uczniom z klas IV-VI SP i Gimnazjum; Paniom z oddziału przedszkolnego i z nauczania początkowego: Sabinie Nos, Małgorzacie Wiśniewskiej, Stefanii Piekarz, Małgorzacie Buczyńskiej, Monice Serdakowskiej, które rozpropagowały wśród dzieci i rodziców nasz konkurs i zachęcały do wzięcia w nim udziału oraz opisały i dostarczyły prace konkursowe.

Dziękujemy wszystkim ludziom dobrego serca, dzięki WAM uzbieraliśmy właśnie tak dużą kwotę : 1166,42zł na ten szczytny cel.

Organizatorami giełdy byli: Małgorzata Wiśniewska, Anna Maciejewska, Magdalena KotPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Marcin z Pieniezna #1384737 | 172.56.*.* 28 kwi 2014 18:37

    Gosiu gratulacje za pomysl i zaangazowanie. Nie widzialem Ciebie juz kilka lat, na zdjeciach (konkurs recytatorski) wyszlas superrr!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages